Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Růže z Jericha - 1ks

24.11.2009 | Nabídka / Prodám | Květiny, růže

Cena:

99 Kč

TIP

S námi to zvládnete
Popis:

Růže z Jericha - 1ks

Selaginella lepidophylla

Ruce panny Marie, choulivka jerišská

Růže z Jericha je známá též pod názvem květina vzkříšení. Tato podivuhodná rostlina pocházející z pouští Egypta, Arabie, Syrie a Mexika putuje jako vyschlé klubíčko po poušti až do doby, kdy nalezne vlhké místo, kde může zapustit kořeny a rozvinout se, načerpat sílu a pustit semínka. Když místo vyschne, růže se opět stočí do klubíčka a cestuje dál. V hrobkách faraónů byly nalezeny růže z Jericha staré 4.000 let, které byly údajně životaschopné. V minulosti se často tato rostllina dědila z generace na generaci jako malý rodinný zázrak. Růže z Jericha se prodává na mexických trzích jako diuretikum. Je také používána v rituálech woodoo a v kubánském kultu santería k získání lásky, štěstí a peněz. Prý pohlcuje negativní energie. Někteří psychonauti ji nechávají rozvinout před duševním ponorem, protože její stavba připomíná fraktály a spirálovité nekonečné dimenze vesmíru. Je na ni příjemný pohled.

K oživení tohoto jedinečného přírodního představení ponoříme na několik hodin růži do vody na míse nebo na talíři. Za nedlouho se růže probudí k životu. Asi po jednom dnu se růže otevře a vytvoří kořeněné klima příjemné na dýchání. Vodu je pak nutné slít a denně dávat na talířek pouze takové množství, aby rostlina byla ve vodě pouze po kořínky. Asi po 4 – 8 dnech nechte rostlinu opět vysušit a můžete ji uschovat opět do dalšího rozvinutí. Tento proces lze opakovat nesčetněkrát.

Je možné si obědnat i větší množství,napište my prosím o jaký počet by se jednalo a já vám obratem dám vědět zda jsem schopen množství dodat.

Inzerent:patrik svab
Mapka - Jihomoravský kraj

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Klikněte zde pro odpověď na inzerát

Oblast inzerce:

Brno - město

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

2974721

Počet zhlédnutí:

9 401x

Zhlédnutí detailu:

1 501x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 850 inzerátů