Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Houba nesmrtelnosti.

10.12.2017 | Nabídka / Prodám | Houby

Cena:

neuvedeno

Popis:

Zázrak přírody , houba Reishi.Při užívání Reishi probíhájí v těle silné aktivity – rozdělené do 5 etap.

Konečný cíl konzumace REISHI je udržovat tělesné funkce v optimální činnosti, navrátit tělu mladistvý vzhled a celkově regenerovat organismus,jako to dělali čínští panovníci.Ti si hlídali houbu Reishi tak, že každému, kdo ji našel sťali hlavu, aby neprozradil místo, kde roste.

HOUBA ZA ŽIVOT- TO JE HROZNÁ PŘEDSTAVA!

Naštěstí pro nás, my ji můžeme konzumovat denně, přidanou do výrobků a pochutin,které denně kupujeme a spotřebováváme. Ani nemusíme měnit své zvyky, nebo myslet na to, že bereme nějaké tobolky.Stačí jen vyměnit nezdravé pochoutky( káva, čaj ,3v1, čokoláda , zubní pasta pastilky proti bolení v krku , na bolesti, záněty), za zdravé. A cena?? Ta záleží jen na Vás ! Můžete si vybrat slevu jakou chcete. Navíc si můžete vydělat pěkné penízky za to, že doporučíte ZDRAVÍČKO lidem, kteří jsou okolo Vás, a záleží Vám na nich.

S naší firmou spolupracuje diplomovaná doktorka čínské medicíny, přednáší nám o léčivé moci houby REISHI a ráda Vám poradí , JAK HOUBU UŽÍVAT.

Jakékoli dotazy Vám ráda zodpovím.

Oblast inzerce:

Klatovy

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

2574963

Počet zhlédnutí:

107 133x

Zhlédnutí detailu:

2 876x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 785 inzerátů