Kategorie
Home Rostliny Léčivé byliny PIMPINELLA PRUATJAN (PURWACENG) - Testosteron booster

PIMPINELLA PRUATJAN (PURWACENG) - Testosteron booster

Celá ČR
27. 4. 2021 - 15:28
150 Kč
Prodávající
ViNaturae

Popis

Pimpinella pruatjan - mletý kořen rostliny slengově nazývané v asijské přírodní medicíně jako Purwaceng. Podobné jako Tongkat ali nebo Butea superba.

Souvisí s: afrodisiakum, libido, testosteron, mužská potence, hormonální rovnováha, prostata, lepší prokrvení, bodybuilding atd.

Odborné články uvádí: Jako afrodiziakum se Purwaceng užíval již před mnoha tisíci lety pro zvýšení sexuální touhy. Vědecký výzkum rostliny však začal až v současnosti. V Asii je Purwaceng přezdíván jako "indonéská viagra". V tradiční medicíně lze užít celou rostlinu, avšak většinou se užívá pouze kořen, jelikož obsahuje nejpočetnější množství aktivních látek. Kromě afrodisiakálních účinků má kořen Purwacengu tonizující a stimulační vlastnosti. Užívání kořene může zlepšit nebo zvýšit fyzickou výdrž díky lepšímu prokrvení a podpory krevního oběhu.

Purwaceng může zvýšit sexuální apetit, pomáhá zvyšovat hladinu testosteronu, pomáhá ke zvýšení počtu spermií, působí jako tonikum na prostatu. Pomáhá prohřívat tělo a svaly stimulací krevního oběhu, pomáhá prohřívat studené končetiny, zlepšuje prokrvení topořivých tělísek, při dlouhodobém užívání zlepšuje průběh močení při potížích s prostatou, může pomáhat při bolestech svalů na nohou z nedostatečného prokrvení, přispívá k prevenci proti rakovině, pomáhá při bakteriálních a plísňových onemocněních jako doplňková fytoterapie. Chuť mletého kořene je příjemně nasládlá a jemně pikantní.

Jednoduché užívání v nápoji: Odměřené množství prášku (0,5g - 2g) se rozmíchá v troše teplého mléka, směs se zamíchá a nescezená vypije najednou. Prášek je mírně pikantní nasládlé chuti. Lze ho přidat i do kávy při přípravě klasického "turka".

Pro posouzení pozitivních účinků Purwacengu je vhodné pravidelné užívání dávek od 0,5g - 2g nejlépe 1x denně ráno nebo v poledne po dobu minimálně 7 - 15 dnů. Purwaceng lze užívat také jen příležitostně jako afrodisiakum. V tomto případě je možné užít 1 čajovou lžičku s práškem kořene najednou v jedné dávce 1x až 2x denně den předem a v den požadovaného účinku.

Volitelná balení: 25, 50, 100g
Nakoupit můžete přímo v e-shopu. Produkt můžete zakoupit volně vážený nebo v kapslích.

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
28153439712674481518
150 Kč
Prodávající
ViNaturae

PIMPINELLA PRUATJAN (PURWACENG) - Testosteron booster

Zavřít
Prodávající
ViNaturae
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!