26.01.2021 07:07   |  Nabídka / Prodám   |  Léčivé byliny
Cena: Neuvedeno
Popis:

Ruská přírodní medicína je jednou z variant jak pečovat o své zdraví. Je to alternativa pro všechny, kdo hledají pomoc v přírodě. Využívá totiž přírodního potenciálu obsaženého např. v bylinách, léčivých rostlinách, nejrůznějších tinkturách, extraktech z bylin a také v propolisu a medu. Velmi zajímavé je také využití jedů pro ochranu našeho zdraví. Setkat se můžeme s využitím hadího jedu – jde o masti a analgetickými účinky – ulevují od bolesti zad a kloubů.
Tradiční přírodní ruská medicína obsahuje dnes již některé legendární preparáty, které se po létech vrací na náš trh. Veškeré produkty jsou špičkové kvality a certifikované pro prodej na našem trhu. Byliny 3. Tisíciletí z Altaje a Bajkalu - adaptogeny. Přírodní tonika pro posílení organizmu, překonání únavy a stresu, zlepšení paměti a koncentrace, vůle a vytrvalosti.

Nabízený sortiment
Nabízený sortiment je opravdu bohatý – v nabídce najdeme tinktury a extrakty, krémy a balzámy, potravinové doplňky, sirupy a také čaje. Pro zkrášlení můžeme využít hned několik druhů olejů – např. aramantový olej má celou řadu léčebných účinků – působí proti srdečním a cévním onemocněním, pomáhá také při onkologických problémech a při onemocnění žaludku a trávícího traku. Další zajímavým olejem je arašídový - ten má vysoký podíl přírodního vitamínu E, má hojivý účinek na nejrůznější poranění, zlepšuje paměť, koncentraci i sluch, napomáhá lepší srážlivosti krve a působí blahodárně i při nespavosti. V nabídce je mimo jiné i král olejů – OLEJ Z CEDRU SIBIŘSKÉHO – ALTAJSKÝ 100%.

PANENSKÉ OLEJE
EXTRAKTY A TINKTURY
TABLETY
MASTI A BALZÁMY
ČAJE
LÉČIVÉ SIRUPY
MUMIO
ORGANICKÉ MINERÁLY
ŠUNGIT
ZDRAVÉ POTRAVINY
VLÁKNINY A DRTĚ
AJURVÉDSKÁ MEDICÍNA aj.

VAŠE ZDRAVÍ A SKVĚLÁ KONDICE,
TO JSOU NAŠE PRODUKTY A PORADENSTVÍ

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


EKOMARKET
Telefon: 722 959 021
Odkaz: http://ekomarket.cz/98-prirodni…

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
6042109
Počet zhlédnutí:
504 072x
Zhlédnutí detailu:
15 571x