Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

PŘÍRODNÍ RUSKÁ A VÝCHODNÍ MEDICÍNA

Cena:

neuvedeno

Popis:

Ruská přírodní medicína je jednou z variant jak pečovat o své zdraví. Je to alternativa pro všechny, kdo hledají pomoc v přírodě. Využívá totiž přírodního potenciálu obsaženého např. v bylinách, léčivých rostlinách, nejrůznějších tinkturách, extraktech z bylin a také v propolisu a medu. Velmi zajímavé je také využití jedů pro ochranu našeho zdraví. Setkat se můžeme s využitím hadího jedu – jde o masti a analgetickými účinky – ulevují od bolesti zad a kloubů.

Tradiční přírodní ruská medicína obsahuje dnes již některé legendární preparáty, které se po létech vrací na náš trh. Veškeré produkty jsou špičkové kvality a certifikované pro prodej na našem trhu. Byliny 3. Tisíciletí z Altaje a Bajkalu - adaptogeny. Přírodní tonika pro posílení organizmu, překonání únavy a stresu, zlepšení paměti a koncentrace, vůle a vytrvalosti.

Nabízený sortiment

Nabízený sortiment je opravdu bohatý – v nabídce najdeme tinktury a extrakty, krémy a balzámy, potravinové doplňky, sirupy a také čaje. Pro zkrášlení můžeme využít hned několik druhů olejů – např. aramantový olej má celou řadu léčebných účinků – působí proti srdečním a cévním onemocněním, pomáhá také při onkologických problémech a při onemocnění žaludku a trávícího traku. Další zajímavým olejem je arašídový - ten má vysoký podíl přírodního vitamínu E, má hojivý účinek na nejrůznější poranění, zlepšuje paměť, koncentraci i sluch, napomáhá lepší srážlivosti krve a působí blahodárně i při nespavosti. V nabídce je mimo jiné i král olejů – OLEJ Z CEDRU SIBIŘSKÉHO – ALTAJSKÝ 100%.

PANENSKÉ OLEJE

EXTRAKTY A TINKTURY

TABLETY

MASTI A BALZÁMY

ČAJE

LÉČIVÉ SIRUPY

MUMIO

ORGANICKÉ MINERÁLY

ŠUNGIT

ZDRAVÉ POTRAVINY

VLÁKNINY A DRTĚ

AJURVÉDSKÁ MEDICÍNA aj.

VAŠE ZDRAVÍ A SKVĚLÁ KONDICE,

TO JSOU NAŠE PRODUKTY A PORADENSTVÍ

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

6042109

Počet zhlédnutí:

456 821x

Zhlédnutí detailu:

13 441x

Galerie TOP inzerátů - Léčivé byliny

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 418 inzerátů