Kategorie
Home Rostliny Léčivé byliny !!!!Léčivá Náplast nejen proti Bolesti Eden Strip!!!!

!!!!Léčivá Náplast nejen proti Bolesti Eden Strip!!!!

Celá ČR
11. 5. 2020 - 06:20
140 Kč
Prodávající

Popis

Magická náplast EdenStrip™
Náplasti EdenStrip™ od společnosti Edenlive™ představují kombinaci patentované směsi bylin, minerálů a prvků s přelomovou technologií, která využívá svalstvo a tkáně na aktivaci energie v místech bolestí a problémů - tím se aktivuje samo uzdravující proces těla.
EdenStrip: korejský červený ženšen; exkluzivní mořský fytoplankton; kalcium; draslík; magnézium; ionty stříbra; elementární germanium + transdermální vlnové technologie; vodou rozpustitelné lepidlo
Korejský červený ženšen
Vědecky dokázané účinky korejského ženšenu:
Každý, kdo staví zdraví na 1.místo, by měl znát účinky korejského ženšenu. V průběhu posledních 50 let bylo zveřejněno několik článků a 6.000 klinických studií o účincích ženšenu. Moderní věda však chce znát stále více a úplně všechny příznivé účinky tohoto daru přírody. Na bázi úspěšně pokračujících studií zvažuje fakt, že korejský ženšen je skutečně elixírem života v pravém slova smyslu a jeho vědecký název – Panax ženšen ( Panax znamená „všelék“ v řečtině) se může jevit jako zcela pravdivý.
Mořský fytoplankton
Jedná se o mikroskopické řasy vyskytující se ve světových oceánech do hloubky 15 m.
Je nejstarší formou života na Zemi.90% kyslíku v atmosféře je výsledek fotosyntézy mořského fytoplanktonu. Nevyskytuje se ve špinavé vodě a je „indikátorem čistoty vody“. Je základem vodního potravinového řetězce, obsahuje ho jídelníček všech mořských živočichů od zooplanktonu k velrybám. Je ideální stravou pro všechny živočichy – obsahuje všechny potřebné prvky. Vyskytuje se ve tvrdém obalu, pro lidský organismus nestravitelný.
MARINE PHYTOPLANKTON ALFA 3CMP je prvním mořským fytoplanktonem stravitelným pro člověka. Je to přírodní produkt obsahující všechny látky pro udržení zdravého životního stylu. Obsahuje antioxidanty, aminokyseliny, vitamíny a minerály v mikroskopickém tvaru. Se schopností rychlého průniku, přímo do vnitřku buněk v těle. Je 100%ně rozložitelný v lidském organismu. Nejbohatší zdroj potravy

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
66294524782109648554
140 Kč
Prodávající

!!!!Léčivá Náplast nejen proti Bolesti Eden Strip!!!!

Zavřít Zavřít
Prodávající
Monika Janiszewska
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!