Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Petunie Surfinie

Cena:

20 Kč

Popis:

Nabízím k prodeji 4 druhy Petunií (Surfinií). Konkrétně druh se sametově černými květy - Crazytunia Black Mamba, druh s černožlutými květy - Petunia hybrida Pegasus 'Special Bee', druh s fialovobílými květy - Petunia hybrida Frost a druh s fialovými květy - Daddy Sugar Petunia.

Mladé rostliny jsou vypěstováni ze semínek, jsou silné - bez škůdců a bez vyhnání hnojivy. Mají tedy základ pro bohaté květenství po celou sezónu. Rostliny nabízené k prodeji jsou vyobrazeny na obrázcích v příloze. Většinou jsou sázeny v jednom květníků po dvojicích. Cena se vztahuje na jeden květník, nikoliv na každou rostlinku zvlášť! Květenství jednotlivých druhů je též vyobrazeno na obrázcích v příloze, tyto obrázky jsou již pouze ilustrační (převzaty z internetu), neboť mladé rostliny ještě nekvetou. Cena za jeden květník činí 20 Kč. Lokalita Plzeň - Vinice. V případě zájmu prosím volejte na tel. 605888922 po 16 hod.

Oblast inzerce:

Plzeň - město

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

11862384

Počet zhlédnutí:

25 153x

Zhlédnutí detailu:

1 585x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 841 inzerátů