Home Rostliny Semena a sazenice AKCE: Kouzelný (zázračný) živý plot - Jilm sibiřský

AKCE: Kouzelný (zázračný) živý plot - Jilm sibiřský

Semily
5. 10. 2023 - 12:34
13 Kč
Prodávající

Popis

Prodáváme velice levně 2 roky staré sazenice (Jilm sibiřský) novinku na trhu KOUZELNÝ – neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot za nejnižší cenu na trhu – pouze 13Kč za rostlinu!!! Při objednávce nad 500ks cena 12Kč. Při větším odběru cena individuální. V prvním roce vyroste až do výšky 1,2 - 1,8m!!! a ve druhém roce se z něj stane plnohodnotný, hustý živý plot. Tento kouzelný živý plot je ideální pro rychlé a efektivní vypěstování vašeho soukromí nebo zakrytí vašeho domu. Jedná se o opadavou rostlinu, vytvářející hustý, živý, zelený plot s malými lesklými listy.
Hlavní výhody: mimořádně rychlý růst (až 3 metry za 2 roky), nenáročný na půdu a ošetřování, výborná ochrana proti prachu, ideální na zastínění a odizolování hluku, je bez pylu, odolný a chemicky ošetřen proti nemocem a plísním, 100% úspěšnost ujmutí v jakékoli půdě, rostlina výborně snáší stříhání, takže je možné snadno regulovat její tvar.
Výsadba plotu je nejvhodnější v jarním termínu od března do června a v podzimním termínu v říjnu a listopadu. Doporučená výsadba 6-8 rostlin na běžný metr. Dodány jsou dva roky staré rostliny s dobře založeným kořenovým systémem a zastřižené pro ideální růst.
Bezkonkurenční cena – pouze 13Kč za rostlinu. Možnost zaslání přes PPL. Levněji nikde neseženete!!!
Objednávky a info na tel.: 605 338 061 nebo e-mail: kouzelnyplot@seznam.cz

Základní údaje

Oblast inzerce
Semily
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
76959440455090460463
13 Kč
Prodávající

AKCE: Kouzelný (zázračný) živý plot - Jilm sibiřský

Zavřít Zavřít
Prodávající
Přemysl Šulc
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!