Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

RAŠELINOVÉ DISKY Jiffy7

Cena:

24 Kč

Popis:

RAŠELINOVÉ bobtnající disky Jiffy-7®, které plní zároveň funkci květináčků jsou ideální pro přípravu sazeniček zeleniny ( Ideální pro rajčata), květin, bylinek, keřů i stromků či přímé zakořenění řízků rostlin. Lze do nich sadit i jednotlivá semena, nebo čerstvě naklíčena semena, což je ideální zejména u exotických rostlin. Disky mají neutrální pH a řadu minerálních látek prospívajících rostlinám.

Rašelinové bobtnající disky Jiffy-7® jsou vyráběné s vysoce kvalitní rašeliny.Tato vláknitá rašelina je charakteristická svou vysokou schopností pohlcovat vodu, což způsobuje, že disky z takové rašeliny po navlhčení velmi rychle nabobtnají (tablety lze jednoduše na chvíli namočit do vody nebo prolít vodou na tácku). Jedná o vláknitou rašelinu, která absorbuje také mezi vlákna vzduch a vytváří kanálky, což garantuje kořenům optimální přístup ke kyslíku. Tato kombinace zajišťuje vynikající podmínky pro vývoj a růst rostlin či klíčení exotickým semen.

Rostliny tak mohou tvořit silný a kompaktní kořenový systém. Rostliny v takových bobtnajících rašelinových discích, které plní zároveň funkcí květináčků , sadíme do větších květináčů či půdy celé, protože materiál, který drží rašelinu pohromadě se v půdě rozloží a takto nedochází u rostlin ke stressu, který při přesazení může vést k úhynu sazeničky!

Základní podmínkou úspěchu pěstování v RAŠELINOVÝCH bobtnajících discích, které plní zároveň funkci květináčků Jiffy-7®, je udržování navlhčení disku po jeho nabobtnání.

Mezi základní klady těchto bobtnajících rašelinových disků patří:

· Jsou ekologické a nemusíte kupovat květináčky tj. dva výrobky

v jednom (květináč i substrát)

· Podloží není nutno desinfikovat, abychom se zbavili nežádoucích

parazitů či plísní, které klíčící semínko doslova sežerou

· u rostlin edochází k porušování kořenového balu a tím i

přesazovacímu šoku

· Šetří místo a zjednodušuje skladování

· Zvyšuje kvalitu sazenic a manipulaci s nimi

· Neobsahuje škodlivou sůl

· Rostliny či semínka mají zajištěnou stabilní vlhkost

· Vzrostlé sazenice sadíte přímo do do půdy či většího květináče

RAŠELINOVÉ BOBTNAJÍCÍ DISKY NA SAZENIČKY ČI SEMÍNKA Jiffy-7®

cena od 24,- Kč za 10 kusů

Oblast inzerce:

Karviná

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

5755998

Počet zhlédnutí:

110 551x

Zhlédnutí detailu:

3 704x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 685 inzerátů