Home Rostliny Ostatní rostliny Cedulky k rostlinám - BYLINKY

Cedulky k rostlinám - BYLINKY

Celá ČR
11. 5. 2023 - 08:41
429 Kč
Prodávající

Popis

- 100% přírodní dřevo – Vyrobeno z prvotřídního bukového dřeva.

- Ekologické a udržitelné – Přírodní dřevo bez chemikálií a laků je naprosto šetrné k přírodě i k rostlinkám. Je plně kompostovatelné.

- Originální a moderní design – Jednoduchý vzhled s detailním gravírováním dává dojem luxusu, který uvítá každá moderní zahrada, záhon i truhlík.

- Kompaktní velikost – Cedulky mají ideální velikost, díky čemuž jsou názvy bylinek dobře čitelné, nezastíní však rostlinku samotnou.

- Jednoduché rozpoznávání bylinek – Cedulky s názvy nejčastěji pěstovaných bylinek vám pomohou se v bylinkách lépe vyznat. Balení obsahuje 10 cedulek. Jedna cedulka vychází na 43 Kč.


Ne všichni z nás jsou zkušení zahradníci. Proto občas potřebujeme malou pomoc, abychom se v rostlinách neztratili. Tyto zapichovací cedulky, vyrobené z kvalitního bukového dřeva, zajistí dokonale přehlednou orientaci mezi bylinkami. Jsou ideálním pomocníkem nejen pro ty, kteří se v různých druzích bylin nevyznají, či nechtějí neustále přemýšlet a obávat se, zdali to, co zrovna utrhli, byl opravdu tymián, ale také pro ty, co si chtějí za dostupnou cenu udělat pěknou a moderně vyhlížející zahradu.

Jsou vhodné do záhonů i truhlíků. Vydrží doma na okně, ale i venku v záhonu. Díky gravírovanému textu budou stále dobře čitelné, a to i poté, co od deště a sluníčka obdrží dřevu typickou patinu, zešednou a přirozeně splynou se zahradou.

Pusťte se tedy do pěstování bylinek s nadšením a až příště pošlete manžela pro meduňku na přípravu čaje, ušetříte si dlouhé vysvětlování, jak meduňka vypadá, a kde ji má hledat.
Cedulky jsou pomocníkem pro celou rodinu, ale také skvělý dárek pro vaše kamarády, příbuzné a další nadšence do pěstování.

PPL, Zásilkovna, Česká Pošta
Výrobce KUBAMADE, ČR. K prodeji cca 100 kusů.

Použitelné na: zahrada pěstování rostliny bylinky kuchyň skleník štítky truhlíky vyvýšené záhony dárek den matek den žen dekorace

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
93230528843982007781
429 Kč
Prodávající

Cedulky k rostlinám - BYLINKY

Zavřít Zavřít
Prodávající
Jakub Černý
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!